Deelnemende organisaties

Gemeenschappelijke communicatie

Door gezamenlijk naar buiten te komen als netwerk versterken we het verhaal, het authentieke en het unieke van de geschenken. Zoek je een specifiek geschenk? Bekijk hier de locatie van de organisatie en hun assortiment.

Locatie

’t Ogenblik

  • Keramiek
  • Papierwaren
  • Speelgoed
  • Textiel

Oudenburg 45
8490 Varsenare

Luc Baeye
050 40 50 43
luc.baeye@huis45.be
(vzw Licht en Liefde Heem – Huis 45)

Locatie

’t Één & ’t Ander

  • Hout
  • Kaarsen
  • Keramiek
  • Papierwaren
  • Speelgoed
  • Textiel
  • Voeding

Poperingseweg 8
8900 Ieper

Bruno Libbrecht
057 23 91 78
info@teenentanderieper.be
(P.Z. Heilig Hart Ieper)

Locatie

Activiteitencentrum Pas Par Toe

  • Kaarsen
  • Papierwaren

Kalkenstraat 14
8800 Roeselare

Koen Oosthuyse
T 0484 94 41 65
koen.oosthuyse@fracarita.org

Locatie

Artotheek#44

  • Kunst

Bruggestraat 28
8700 Tielt

Kimberly Commyn
051 40 52 52 of 0492 58 91 79
ateljee44@mivalti.be
(Mivalti)

Locatie

Aurelia

  • Hout
  • Kaarsen
  • Keramiek
  • Kunst
  • Papierwaren
  • Textiel
  • Voeding

Weststraat 17-19
8647 Lo

Angie Verbrigghe
057 34 43 65
angie.verbrigghe@delovie.be
(vzw De Lovie)

Locatie

Bazaar 25

  • Hout
  • Keramiek
  • Kunst
  • Papierwaren
  • Speelgoed
  • Textiel
  • Voeding

Burg 25
8820 Torhout

Sigrid Gaeremynck
0491 56 17 15
sigrid.gaeremynck@tordale.be
(Bazaar 25 Tordale)

 

Locatie

Beleefwinkel hARTwerk

  • Andere
  • Bad en verzorging
  • Hout
  • Kaarsen
  • Keramiek
  • Kunst
  • Papierwaren
  • Speelgoed
  • Textiel
  • Voeding

Koolskampstraat 39b
8830 Gits

Hilde Debo
051 23 07 68
hartwerk@dominiek-savio.be
(Dominiek Savio)

Locatie

Cadeau blanc

  • Bad en verzorging
  • Hout
  • Keramiek
  • Kunst
  • Papierwaren
  • Textiel

Rijselsestraat 13-15
8210 Loppem

Annemie Pattijn
050 28 82 49
annemie.pattijn@de-kade.be
(’t Wit Huis Loppem – vzw de Kade)

Locatie

Château Superette

  • Andere
  • Voeding

Remi Dewittestraat 6
8890 Dadizele

Koen Vandemoortele
056 50 94 13
atelierwerking@marienstede.be
(Mariënstede vzw)

Locatie

De Bonte BazART

  • Bad en verzorging
  • Kaarsen
  • Keramiek
  • Kunst
  • Papierwaren
  • Textiel
  • Voeding

Zuidervaartje 1
8310 Sint-Kruis

Marjolein Claeys
T 050 36 68 00
marjolein.claeys@veldzichtvzw.be
(’t Veldzicht vzw)

Locatie

De Drie Wijzen

  • Andere
  • Hout
  • Kaarsen
  • Keramiek
  • Papierwaren
  • Speelgoed
  • Voeding

Kerkstraat 5
8520 Kuurne

Veronique Courcelles
056 64 60 62
veronique.courcelles@groepubuntux8k.be
(vzw Groep Ubuntu x 8K)

Locatie

De Kameel met Vier Bulten

  • Kaarsen
  • Keramiek
  • Textiel
  • Voeding

Beukenlean 47
8520 Kuurne

Veronique Courcelles
056 64 60 62
veronique.courcelles@groepubuntux8k.be
(vzw Groep Ubuntu x 8K)

Locatie

De Kruiderie

  • Kaarsen
  • Papierwaren
  • Voeding

Bulskampveld 12
8730 Beernem

Bart Dusselier
0490 42 30 27
bart.dusselier@footstep.be
(vzw Footstep)

Locatie

De Nieuwe Bankelinde

  • Hout
  • Kaarsen
  • Keramiek
  • Kunst
  • Papierwaren
  • Textiel
  • Voeding

Krombeekseweg 84
8970 Poperinge

Angie Verbrigghe
057 34 43 65
angie.verbrigghe@delovie.be
(vzw De Lovie)

Locatie

Den Uytkant

  • Andere
  • Voeding

Moerestraat 20
8600 Diksmuide

Pieter Glorie
T 051 51 17 90
denuytkant@duinenpolder.be
(Duin en Polder)

Locatie

Het Alternatief

  • Andere
  • Hout
  • Kaarsen
  • Keramiek
  • Kunst
  • Papierwaren
  • Voeding

Stokstraat 1
8650 Klerken-Houthulst

Frank De Smet
0492 25 58 26
frank.de.smet@devleugels.be
(de Vleugels)

Locatie

Het Andere Geschenk

  • Andere
  • Bad en verzorging
  • Hout
  • Kaarsen
  • Keramiek
  • Kunst
  • Papierwaren
  • Speelgoed
  • Textiel
  • Voeding

Plein 33
8500 Kortrijk

Veronique Courcelles
056 64 60 62
veronique.courcelles@groepubuntux8k.be
(vzw Groep Ubuntu x 8k)

Locatie

Het Huis van Juffrouw Sibylle

  • Hout
  • Kaarsen
  • Keramiek
  • Kunst
  • Papierwaren
  • Textiel
  • Voeding

Begijnhofstraat 2
8600 Diksmuide

Angie Verbrigghe
057 34 43 65
angie.verbrigghe@delovie.be
(vzw De Lovie)

Locatie

Het Idee

  • Andere
  • Bad en verzorging
  • Hout
  • Kaarsen
  • Keramiek
  • Kunst
  • Papierwaren
  • Speelgoed
  • Textiel
  • Voeding

Ringlaan 34
8500 Kortrijk

Dominique De Vos
056 61 79 00
hetidee.debranding@waak.be
(de Branding)

Locatie

Het Steengoed Idee

  • Hout
  • Kaarsen
  • Keramiek
  • Kunst
  • Papierwaren
  • Textiel
  • Voeding

Kauwekijnstraat 11
8900 Ieper

Angie Verbrigghe
057 34 43 65
angie.verbrigghe@delovie.be
(vzw De Lovie)

Locatie

Hoevewinkel Het Ganzenhof

  • Hout
  • Kaarsen
  • Keramiek
  • Papierwaren
  • Speelgoed
  • Voeding

Bosstraat 2
8580 Avelgem

Veronique Courcelles
056 64 60 62
veronique.courcelles@groepubuntux8k.be
(vzw Goep Ubuntu x 8k)

Locatie

Houblonesse

  • Voeding

Vlaanderenlaan 25
8970 Poperinge

Pascal Pauwelyn
T 057 30 99 73
pascal.pauwelyn@sowepo.be
(Sowepo vzw)

Locatie

IthakaShop

  • Andere
  • Hout
  • Kaarsen
  • Keramiek
  • Papierwaren
  • Voeding

Kaaistraat 35
8400 Oostende

Vicky Froyman
059 51 48 10
ithakashop@vzw-ithaka.be
(vzw Ithaka)

Locatie

Itinera

  • Bad en verzorging
  • Hout
  • Kaarsen
  • Papierwaren

Reigerlostraat 10
8730 Beernem

Evelien Soenen
050 79 95 87
evelien.soenen@fracarita.org

Locatie

Kadoo Artuur

  • Bad en verzorging
  • Hout
  • Kaarsen
  • Keramiek
  • Papierwaren
  • Voeding

Kerkstraat 16
8470 Gistel

Stephanie Valcke
059 70 13 42
stephanie.valcke@duinhelm.be
(vzw Duinhelm)

Locatie

Mivaltientje

  • Bad en verzorging
  • Hout
  • Kaarsen
  • Keramiek
  • Papierwaren
  • Voeding

Kortrijkstraat 97, bus 1
8700 Tielt

Kimberly Commyn
051 40 52 52 of 0492 58 91 74
ateliers@mivalti.be
(Mivalti)

Locatie

Mowi Atelierwinkel Rumbeke

  • Kaarsen
  • Papierwaren

Kloosterstraat 2
8800 Rumbeke

Elien Ballieu
0473 87 80 30
Elien.Ballieu@dominiek-savio.be
(Dominiek Savio)

Locatie

Rozenwingerd

  • Andere
  • Bad en verzorging
  • Hout
  • Kaarsen
  • Papierwaren
  • Voeding

Bitterzoetlaan 9
8670 Oostduinkerke

Wim Verhelst
T 058 53 38 59
wim.verhelst@rozenwingerd.be

Locatie

Schrijfbaar

  • Andere
  • Kaarsen
  • Kunst
  • Papierwaren

Eernegemweg 17a
8490 Snellegem

Stephanie Van Asten
050 27 07 17
schrijfbaar@de-kade.be
(vzw de Kade)

Locatie

vzw De Groene Kans

  • Voeding

Ijzerdijk 45
8600 Diksmuide

Dominique Lapiere
0497 42 17 88
dominique.lapiere@degroenekans.be

Locatie

vzw Havenzate

  • Andere
  • Hout
  • Keramiek
  • Papierwaren
  • Voeding

Noordstraat 136
8630 Veurne

Joni Wils
058 31 07 74
dagbesteding@havenzate.be

Locatie

vzw Uniek-K-De Waaiberg

  • Bad en verzorging
  • Hout
  • Kaarsen
  • Papierwaren

Koolskampstraat 22D
8830 Hooglede-Gits

Goele Oosthuyse
051 26 30 87
goele.oosthuyse@dewaaiberg.be

Locatie

vzw Viro

  • Andere

Koning Albert I-laan 188
8200 Sint-Michiels (Brugge)

Dries Vanlersberghe
050 39 01 24
dries.vanlersberghe@virovzw.be